13.09.2021

Piękne spojrzenie bez zmarszczek!!!

Powstawanie zmarszczek na twarzy jest kwestią indywidualną, naturalnym efektem starzenia się skóry, związaną z rodzajem cery, uwarunkowaniami genetycznymi, a także zależną od prawidłowej pielęgnacji i prowadzonego przez nas trybu życia. Wraz z wiekiem skóra przestaje produkować kolagen i elastynę, które to stanowią naturalne wypełnienie cery, odpowiadając za jej gęstość. Wiotczejąca skóra nie jest w stanie opierać się naturalnemu rozciąganiu tkanek, które powoduje codzienna mimika.

ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU

Okolica oczu starzeje się bardzo szybko. Nie zawiera tkanki tłuszczowej, a silnie działające mięśnie okrężne oka, kurczące się podczas uśmiechu czy mrużenia oczu dodatkowo wpływają na tworzenie się siateczki zmarszczek.

Pierwsze oznaki starzenia się skóry w okolicach oczu widać po 25 roku życia. Dla skór młodych z pierwszymi oznakami zmarszczek mimicznych  proponujemy bezinwazyjny ,bezpieczny zabieg przy użyciu  Fali radiowej.  Skutecznie redukują płytsze zmarszczki, uelastycznią skórę, pobudza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym oraz syntezę włókien kolagenowych. Podczas zabiegu pobudzony zostaje układ limfatyczny i krwionośny, a ponadto zwiększa się metabolizm w tkankach. Zabieg jest bardzo przyjemny daje uczucie ciepła i komfortu.

 

 

Jeśli twoja skóra potrzebuje blasku, ujędrnienia, poprawy gęstości skóry proponujemy Ci zabieg Endermoliftu . Jest to masaż podciśnieniowy wykonywany na specjalnych głowicach Lift firmy LPG Pobudza syntezę kolagenu i elastyny, co zapewnia głęboką przebudowę skóry. Linie, zmarszczki i bruzdy są wypełniane od wewnątrz i wygładzają się. Następnie, gdy zabieg wykonywany jest w okolicach powiek i brwi, efekt liftingu ujędrnia nadaje oczom szeroko otwarty wygląd. W końcu oddziaływanie drenujące likwiduje przekrwienie opuchniętych oczu i rozjaśnia ich ciemne obwódki.

Poprawę napięcia i modelowania skóry uzyskasz również dzięki technologii Maximus TriLipo Bezinwazyjny lifting okolicy oczu. Największą jego zaletą jest natychmiastowy efekt ujędrnienia, poprawy jakości skóry, wygładzenia zmarszczek i redukcji woreczków tłuszczowych oraz cieni pod oczami. Zabieg wykorzystuje dobroczynne działanie fal radiowych, które mają bezpośredni wpływ na włókna kolagenowe odpowiadające za jędrność skóry. Jest świetną alternatywą dla inwazyjnych terapii odmładzających. Działa na trzech poziomach ludzkiej tkanki. Stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Urządzenie działa na skórę jednocześnie dwiema technologiami: trójpolarną falą radiową i aktywną stymulacją mięśni. Dzięki temu pozwala świetnie wymodelować twarz i okolicę oka.

Zmarszczką w okolicach oczu towarzyszą często cienie pod oczami, cienka i wrażliwa skóra.  Profesjonalną kuracją niwelującą niedoskonałość jest zabieg firmy Mesoestetic (medyczne peelingi złuszczające) Global Eyecon. Jest to łączony protokół na bazie peelingu kwasowego, mezoterapii mikroigłowej z koktailem oraz maski hydrożelowej. Bardzo bogaty zabieg z kwasem traneksamowym i hialuronowym. Maksymalna skuteczność przy minimalnej inwazyjności w zabiegu.

Idąc  dalej w kierunku zmarszczek, cieni pod oczami, wiotkości, opadającej powiece  a także poduszeczek tłuszczowych proponujemy zabieg Karboksyterapii na okolice oczu. Jest to zabieg iniekcyjny  z użyciem dwutlenku węgla, metoda ta skutecznie poprawienia mikrokrążenie od wewnątrz. Podaż CO2 pod skórę przyspiesza procesy regeneracji, prowadzi do powstawania nowych naczyń włosowatych, które doprowadzają tlen i inne kluczowe dla zachowania zdrowego wyglądu skóry składniki. Dwutlenek węgla w tej formie jest całkowicie bezpieczny dla organizmu, nie jest wypełniaczem, a jedynie intensyfikuje procesy, które naturalnie zachodzą w skórze. Dodatkowym atutem zabiegu jest jego bezbolesny przebieg i szybki czas trwania. Po 15 minutach można wrócić do codziennych zajęć.

W zależności od stopnia głębokości zmarszczek oraz towarzyszącej wiotkości skóry w okolicach oczu dobrym rozwiązaniem będzie mezoterapia igłowa Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR . Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu składników aktywnych w głębokie warstwy skóry. Powstałe w skutek nakłuć stany zapalne stanowią również naturalny stymulant dla regeneracji komórek naskórka i skóry właściwej. Nakłucia poprawiają krążenie krwi i metabolizm komórkowy, dzięki czemu w skórze pod oczami gromadzi się mniej płynów ustrojowych i obrzęki pod oczami nie są już tak widoczne. Podczas zabiegu mezoterapii wykorzystywane są mieszaniny wielu substancji rewitalizujących i regenerujących (takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe, które stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny), które bardzo korzystnie oddziałują na poprawę kondycji skóry. W przypadku mezoterapii igłowej zaleca się wykonanie trzech zabiegów w odstępach co dwa tygodnie. Po serii zabiegów widoczna jest poprawa napięcia i jędrności skóry.